Suntago Park of Poland – noclegi

Szanowni Państwo,

jeżeli zamierzają Państwo udać się do Suntago Park of Poland – największego krytego aquaparku w Europie i szukają Państwo noclegu lub zadbanych pokoi to zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego, które położone jest niespełna 30 minut od Park of Poland, w Błoniu niedaleko Mszczonowa!

Bliskość naszego Gospodarstwa od Suntago jest tylko jednym z powodów dla których warto wynająć u nas pokój i spędzić nie tylko noc ale i cały dzień (lub dnie). Wiele rodzin z dziećmi, czy grupki znajomych po pełnym energii i dynamicznie spędzonym dniu w Suntago chciałoby gdzieś niedaleko odpocząć – najlepiej w spokojnej atmosferze i otoczeniu, gdzie można spędzić miło czas. To właśnie czeka Państwa w naszej agroturystyce.

Do dyspozycji gości znajdują się świeżo wyremontowane pokoje, duże ogrodzone podwórko z zadbanym trawnikiem, leżakami i huśtawkami. Cisza i spokój będą tym bardziej stanowiły atrakcję, stanowiąc swoisty kontrast po szalonej zabawie w Park of Poland, gdzie dzieje się dużo i szybko.

W naszej Agroturystyce spędzanie czasu, oprócz zielonej natury umili Państwu przejażdżka bryczką, czy obcowanie ze zwierzętami, gdyż na skraju gospodarstwa znajdą Państwo konie, pawie, kaczki, kury i gęsi. Pierwszego dnia atrakcje w nowoczesnym aquaparku, a w dniu kolejnym spokój na łonie natury z możliwości obejrzenia zwierząt:-)

Jeżeli jednak mają Państwo dużo energii i nie zużyli jej w czasie pobytu w AquaParku możecie Państwo spędzić u nas także aktywnie czas. Goście mogą na obszernym podwórku grać w badmintona, tenisa, bule, czy pokopać w piłkę, zaś dzieci mogą poskakać na trampolinie lub pohuśtać się na huśtawkach.

Istnieje także możliwość spędzenia czasu w urokliwej altanie, zrobienia grilla, czy rozpalenia ogniska, na specjalnie przygotowanym palenisku. Taka oto sielanka;-)

W przypadku weekendowych wyjazdów do Centrum Polski, w Mazowieckie nasze gospodarstwo może stanowić także bazę wypadową do zwiedzania Warszawy, czy Stalowej woli, a zatem możliwości jest wiele – na pewno nie grozi Państwu u nas nuda!:-)

Zapraszamy do naszej Agroturystyki!