O gospodarstwie

Agroturystyka mazowieckie

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej oddalonego o 30 km na zachód od Warszawy Gospodarstwa Agroturystycznego “Konstantów”.

Mazowieckie Świeże powietrze, miła i przytulna domowa atmosfera, staropolska kuchnia, obcowanie z naturą i wiele, wiele innych atrakcji czeka na Państwa w tym uroczym i spokojnym miejscu. Mamy nadzieje, że przedstawiona tu oferta spełni Państwa oczekiwania i zachęci do wizyty w naszym gospodarstwie.

Pragniemy nadmienić, że gospodarze posługują się językiem angielskim dzięki czemu z przyjemnością odwiedzają nas goście zagraniczni. Dodatkowym atutem jest to że, odbieramy i odwozimy gości z lotniska, czy stacji kolejowej. Dla wszystkich zmotoryzowanych gości mamy specjalnie zamykany teren, by ich auta były bezpieczne.

Gospodarstwo “Konstantów” położone jest 3 km od Błonia i 27 km od Warszawy, a także w pobliżu takich miejscowości jak Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Niepokalanów i Żelazowa Wola. Niedaleka odległość od Warszawy i sąsiedztwo trasy Warszawa- Poznań i Warszawa- Katowice umożliwia szybki i wygodny dojazd. Mimo dobrego połączenia komunikacyjnego okolica jest cicha i spokojna. W naszym gospodarstwie odnajdą Państwo kameralną, domową atmosferę tak ważną dla wypoczynku i pracy, a grupy zorganizowane i wycieczki odpowiednie zaplecze bankietowe i rekreacyjne.

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się plac zabaw z piaskownica, huśtawki oraz stoliki. W lecie najmłodsi mogą korzystać z baseniku. Ogrodzony teren wokół domu przystosowany jest do potrzeb osób wypoczywających.